Že váš macko pred vami nič neskrýva? Nechceme vám brať ilúzie, ale každý chlap má nejaké tajomstvá. Nemusí ísť o dôležité veci, ale chlapi nám nie vždy hovoria pravdu. Klamú a zavádzajú nás z rôznych dôvodov – aby nás nezranili, aby sme im nenadávali, prípadne im nevyrobili scénu alebo prestali dôverovať. Čo pred nami muži najčastejšie taja?

 

Najčastejšie klamstvo = počet frajeriek pred nami

Najčastejšie nám muži klamú o počte frajeriek, ktoré mali pred nami. Niektorí borci si pridávajú počet, aby pôsobili mužnejšie. Niektorí preto, aby na nás nepôsobili neskúsene. Ale verte nám, že na počet frajeriek nie je vôbec dôležitý. Najlepšia rada znie – nepýtať sa. Veď prečo by vás malo zaujímať, čo bolo pred vami? Dôležité je, čo je práve teraz a že je partner s vami. Iný prípad je, ak vás okolie pred ním varuje, že to so ženami nemyslí príliš vážne a často ich strieda. Inak je počet frajeriek absolútne nepotrebný údaj.

Viete, koľko váš chlap zarába?

Máloktorý chlap sa prizná, koľko skutočne zarába. Výška platu sa v našej spoločnosti považuje za kľúčovú metriku kvality chlapa, preto si zvyknú na plate pridávať. Ak nemáte spoločnú kasu a váš partner prispieva na chod domácnosti toľko, koľko by mal, nemusíte zatiaľ jeho výšku platu riešiť. Iný prípad je, ak už sú vo vzťahu deti a vám pripadá, že ťaháte za kratší koniec. Vtedy je dôležité sa s partnerom otvorene porozprávať.

 

Miláčik, mal som len dve pivá…

Bol váš partner na chlapskom záťahu a prišiel opitý? V tomto prípade naozaj nezistíte, koľko vypil. A prečo by to malo byť aj dôležité? Bol vonku, vypil si, zabavil sa a tým to končí pre vás aj pre neho. Chlapské záťahy nie je vôbec dôležité riešiť. Iný prípad je, ak sa vám už zdá, že to váš partner s alkoholom preháňa. Vtedy to riešte a dohodnite si s partnerom určité pravidlá.

Neobzrel som sa za tou sexi blondínou

Idete po ulici a váš partner pohľadom prejde okoloidúcu sexi blondínu a vy sa nestíhate čudovať, prečo to robí tak okato. Navyše vám aj zaklame a povie, že sa vôbec na ňu nepozeral. Toto klamstvo patrí medzi neškodné, ktorými vás partner chce chrániť a nechce zraniť vaše city. Veď o nič vážne nejde, chodí predsa s vami a má vás rád. Vzťah neznamená, že je slepý a už sa nikdy za žiadnou ženou neobzrie.

Páčil sa vám článok?