zena v tricku

Ženy a móda, to jednoducho patrí k sebe. Milujeme sledovať aktuálne módne trendy, kombinovať zdanlivo nekombinovateľné kúsky a byť krásne zladené za každých okolností. Móda nás skrátka fascinuje, pretože sa neustále mení, a pritom sa neustále vracia.

Ako sa zladiť bez ohľadu na aktuálne trendy a byť elegantná a štýlová zároveň? Niekedy stačí celkom málo – štipka hravosti, nadhľadu a nejaký večný kúsok, ktorý z módy nikdy nevyjde. Čo je „must have“ odev v šatníku každej ženy?

Univerzálne tričko ako základ dámskeho šatníka

Biele bavlnené tričko je módna klasika, ktorá nikdy neomrzí. Je možné ho kombinovať na sto rôznych spôsobov – dá sa pojať vždy trochu inak, a práve to zdanlivo obyčajné tričko robí unikátnym. Baví vás predstava kúska, ktorý sa hodí takmer ku všetkému a zároveň je niečím zaujímavý? V tom prípade biele tričko klasického strihu rozhodne nezatracujte.

Jednoduché biele tričko sa dá bez väčšej námahy spárovať skoro s každým odevom a hodí sa na rozmanité príležitosti. Stačí k nemu doladiť zvyšný outfit a môžete smelo vybehnúť. Na bežné nosenie do školy či do práce je biele tričko skvelé k džínsom a teniskám. Stačí však nahodiť sako a elegantnú sukňu a razom je z bieleho trička dokonalá súčasť elegantného outfitu.

Dôležité je zamerať sa na kúsky so zaujímavým strihom alebo drobným detailom. Veľmi efektné sú jemné potlače, avšak najväčší dôraz klaďte na kvalitu materiálu trička.

Pozrite si široký výber tričiek na https://www.tatuum.com/sk/ona/odevy/damske-tricka, kde nájdete aj spomínané modely.

Elegantné tričká z organickej bavlny

Prečo tričko z bio bavlny? Je hneď niekoľko zásadných dôvodov, ktoré hovoria v prospech tohto materiálu:

Pevnosť a priedušnosť bio bavlny

Organické bavlnené vlákno nie je počas procesu výroby narúšané chemickými prípravkami, preto si uchováva viac páperia, teda aj viac jemnosti a priedušnosti. Paradoxne je však bavlnená tkanina v bio kvalite v konečnom výsledku pevnejšia a pružnejšia. To je dôvod, prečo sú tričká z organickej bavlny také príjemné na nosenie.

Odolnosť bio bavlnených tričiek

Tričká z organickej bavlny sú odolnejšie a kvalitnejšie. To je zárukou, že tričko si aj po niekoľkých praniach udrží pôvodnú kvalitu – tričká zachovávajú pôvodný tvar, veľkosť a stálu farbu.

Tričká vhodné pre citlivú pokožku

Vďaka citlivému spracovaniu organickej bavlny, pri ktorom sa používajú výlučne prírodné postreky, sú tričká z bio bavlny šetrné k pokožke – sú vhodné aj pre veľmi jemnú detskú pokožku a pre alergikov.

Pestovanie a spracovanie bio bavlny je šetrné k životnému prostrediu

Organická bavlna sa pestuje v regiónoch s dostatkom zrážok a vlahy, čo zabezpečuje, aby sa zbytočne neplytvalo vodou. Ekologický spôsob pestovania bavlny pomáha aj pôde, ktorá je odolnejšia a menej vysychá. Nákupom tričiek z bio bavlny tak pomáhate nielen sebe a svojmu zdraviu, ale tiež prírode.

Páčil sa vám článok?