Keď sa opýtate ženy, ako by malo vyzerať jej vysnené auto, väčšinou v tom má jasno. Chce veľké auto, s ktorým nemusí ani vedieť zaparkovať, prípadne milý kabriolet. Ale ako naozaj vyzerá dokonalé auto pre ženu? Aké vlastnosti by malo mať a čo by malo spĺňať? Dozviete sa v našom článku.

 

Auto by malo (v prvom rade) dobre vyzerať

Žiadna z nás to neprizná, ale vždy nám najviac záleží na dizajne. Či vyberáme novú sedačku, kuchyňu na mieru alebo auto, vždy je pre nás dôležité, aby daná vec dobre vyzerala. Obzvlášť autá berieme ako svoj módny doplnok, ktorý sa nám musí páčiť. Preto väčšina žien preferuje luxusnejšie modely áut, ideálne v elegantnej čiernej, bielej alebo červenej farbe.

Ženy myslia aj na praktickosť

Keď už si žena vyberie auto, ktoré sa jej pozdáva, vtedy začína rozmýšľať aj nad praktickosťou. Nie je to auto príliš dlhé? Bude sa mi s ním dobre parkovať v meste? A čo spotreba? Zmestí sa mi do kufra aj kočík? Áno, ženy dokážu byť aj veľmi praktické. Hlavne ohľadom spotreby. Veď každá žena si vie rýchlo prepočítať, čo by si za natankované palivo vedela pokúpiť, však?

 

Čím novší ročník, tým lepšie

Každý túžime po novom aute. Ale hlavne žene sa ťažko vysvetľuje, že čím novší ročník, tým bude drahšie, tým menej si bude môcť dovoliť ostatných vecí, ktoré potrebuje, a tak ďalej… Je to pre mužov ťažký boj. Tiež nie je jednoduché vysvetliť, že hoci to auto dobre vyzerá, nie je ani veľmi staré, ale tých 400 tisíc najazdených kilometrov je už ozaj moc.

 

Vysvetlite žene, že auto má hlavne slúžiť…

Najťažšou vecou na svete je vysvetliť žene, že auto je v prvom rade pomocník, ktorý nám má uľahčiť život a nie je len naším doplnkom. Keď túto fázu zvládnete, milí páni, a presvedčíte svoje polovičky, nech nechajú výber na vás, nechajte si poradiť aspoň pri tom dizajne.. 🙂