Dostal lak na vašich nechtoch zabrať a teraz vyzerajú zle? Umývali ste riad v teplej vode alebo ste si nechty poškodili mechanicky a chcete to rýchlo napraviť? Prečítajte si naše skvelé tipy pre rýchlu opravu poškodených nechtov. 

Bezfarebný lak 

Jemne popraskaný lak kedykoľvek ľahko opravíte bezfarebným lakom, ktorým podobné praskliny zatmelíte a zabránite tak, aby sa šírili ďalej. Pri niektorých farbách pôvodnú prasklinu ani nebude vidno. 

Pilník vo vrecku 

Pilník na nechty by nemal chýbať v žiadnej kabelke, bunde, v aute alebo kozmetickom kufríku. Ak sa vám kúsok odštiepi, ľahko si necht opravíte doslova na počkanie. 

Poškodenie na všetkých 

Popraskal vám lak na polovici nechtov a spravila sa vám na nich pavučina? Dokončite to aj na ostatných a môžete sa tváriť že to tak má byť. Aspoň do večera, kým prídete domov, kde máte celú svoju sadu na tvorbu a opravu nechtov

Odlakovač? 

Niekedy je lepšie poškodené nechty odlakovať. Ak máte vo svojej kozmetickej výbave, ktorú nosíte všade so sebou, aj odlakovač alebo acetón, určite to nie je zlá voľba. 

Opravné prípravky 

V dnešnej dobe je na trhu veľa rôznych opravných pier, lakov a iných zmesí, ktoré sú priamo určené na opravu poškodených nechtov. Fungujú podobne ako opravné prostriedky na auto a preto sa na ne môžete spoľahnúť. 

Páčil sa vám článok?