Ľudia sa pri chudnutí sústredia na svoje boky, stehná, brucho alebo zadok. Všetky tieto partie majú niečo spoločné – existujú na ne skvelé cviky. Ako však schudnúť tuk z tváre? Máme pre vás niekoľko tipov v prípade, že sa chcete zbaviť prebytočného tuku v oblasti nad vašim krkom.

Ako schudnúť z tváre

Chudnutie tuku v oblasti krku a tváre nie je vôbec také jednoduché. Zatínanie mimických svalov vám nepomôže, rovnako ako dvíhanie závažia lícom alebo nosom. Ak chcete schudnúť z tváre, je treba schudnúť komplexne z celého tela a hlavne prirodzene – postupne.

Spaľovanie tukov

Keď začnete spaľovať tuky, spálite aj tie na tvári. Stačí denne prijať menej energie než koľko jej spálite a výsledky sa dostavia aj bez namáhavého cvičenia. To vám však pomôže spáliť spomínanú energiu. Je úplne jedno, či cvičíte drep yalebo kliky. Tuk spálite na celom tele rovnako.

Kozmetika na tvár

Schudnúť na tvári vám môže pomôcť aj výber správnej kozmetiky. Po niektorých druhoch kozmetiky môže byť vaša tvár opuchnutá a naliata vodou, čo nepôsobí dobre. Používanie kozmetiky je dôležité aj pri úspešnom chudnutí – musí pokožku hydratovať a dodať jej pružnosť aby ste sa vyhli vráskam.

Ako sa zbaviť druhej brady

Druhá brada je viac-menej genetická záležitosť. Muži majú tú výhodu, že si môžu nechať narásť aj tretiu bradu (tú z chlpov) a zakryť druhú bradu.V opačnom prípade platí to, čo sme písali v druhom odseku. Treba spaľovať tuky na celom tele a výsledok sa dostaví aj pri brade.

Je potrebný zákrok?

V niektorých prípadoch sa ľudia rozhodnú pre jednoduchý zákrok na plastickej chirurgii. Tie sú dnes už naozaj bezpečné a nie je vôbec nutné sa ich báť. Drobné nedostatky na vašej tvári tak zmiznú ako švihnutím čarovného prútiku.

Páčil sa vám článok?