Nezmeškajte tohtoročné horúce trendy, ktoré ovládli svet umelých nechtov. Čo konkrétne teraz frčí a ako si správne vybrať moderný motív pre vaše umelé nechty? Čítajte ďalej a dozviete sa viac. 

Zemité farby 

Minulým sezónam vládli jednoznačne výrazné pastelové farby. Dnes sa umelé nechty uberajú skôr smerom nenápadných prírodných, telových a zemitých farieb, ktoré v podstate len dolaďujú rovnaký trend v módnom priemysle.  

Oblé tvary 

S brúskou na nechty sa dá vyčarovať naozaj hocičo a niektoré nechtárky s ňou dokážu zázraky. Čo sa týka tvarov, agresívne hranaté nechty sa schovávajú mierne do úzadia a v popredí sú kratšie a oblé nechty. 

Výrazné ozdoby 

Na nevýrazných nechtoch môžete mať výrazné ozdoby na nechty. Nebráňte sa aplikácii imitácií drahých kameňov, rôznych goráliek a iných prvkov, ktoré vzdvihnú originalitu vašich nechtov na novú úroveň. 

Kombinácia farieb 

Jeden necht na ruke inej farby alebo pásik inej farby cez všetky nechty je úplne bežná metóda, ktorá aj z obyčajných a na prvý pohľad fádnych nechtov spraví naozaj originálne dielo. Vyskúšajte to ešte dnes. 

Prírodné aplikácie 

Miesto typických ozdôb je možné do nechtov zapracovať aj skutočne prírodné ozdoby, napríklad kúsok dreva, kamienok, alebo miniatúrnu imitáciu šišky. Spoločne so spomínanými prírodnými farbami tak získate originálny vzhľad. 

Páčil sa vám článok?