Chystáte sa na formálnu udalosť, kde chcete vyzerať úplne dokonale? Nezabudnite si dať spraviť pekné a reprezentatívne nechty, aby ste vychytali aj posledný detail vašej krásy. Ktoré udalosti si to vyslovene vyžadujú?  

Svadba

Svadobné šaty, svadobný účes, svadobné líčenie… a kde sú svadobné nechty? Aj keď idete len ako hosť, musíte vyzerať skvelo (nie však zatieniť nevestu), takže pekné nechty sú totálne must-have, ktoré si nemôžete odpustiť.

Promócie

Gélové nechty sú vhodné aj na promócie, odovzdávanie cien a rôzne iné podobné udalosti, kde sa na vás na párm omentov upriamia pohľady, kde si preberáte napríklad diplom a chcete, aby aj vaša ruka bola pekná a reprezentatívna.

Oslava

S pekne nalakovanými nechtami uspejete aj na obyčajnej malej rodinnej oslave alebo party s priateľmi. Dlho si vyberáte outfit a chceli by ste tam vyraziť s neupraveným nechtami? Dajte si spraviť pekné gélové nechty.

Nová práca

S decentne ozdobenými nechtami si spravíte malé očko aj v novej práci. Najmä na pohovore chcete určite zapôsobiť a verte, že s upravenými nechtami to pôjde oveľa ľahšie, hlavne ak sa hlásite na nejakú reprezentatívnu pozíciu.

Fotenie

Chystáte sa na svadobné fotenie, fotenie s dieťaťom alebo na nejakú udalosť, kde sa budete fotiť? Nezabudnite aj na taký malý detail, akým sú práve nechty. Na fotke chcete byť predsa dokonalá aj s malými detailami.