Dajte zbohom veselým letným nechtom a pomaly sa pripravte na ich zimné variácie. Aké trendy budú nechtom vládnuť túto zimu a aký dizajn by ste rozhodne mali vyskúšať? 

Zimné ozdoby 

Ozdoby na nechty môžu reprezentovať aj zimný čas. Jemné vločky či vianočné motívy na vašich nechtoch dokonale vyzdvihnú celú zimnú atmosféru a zvýrazníte váš outfit krásnymi nechtami. 

Kvalitný gél-lak 

Kvalitné gél-laky na nechty vydržia aj najtuhšie zimy a farby si môžete vybrať podľa toho, ktoré z nich reprezentujú zimný a vianočný čas. Aj ostatné motívy na nechtoch dokážu zvýrazniť zimné obdobie. 

Kontrast? 

Niektoré ženy majú rady na umelých nechtoch kontrasty. Na jeseň a v zime uprednostňujú veselé farby pred zemitými a sivými.  Žltá, červená, ale aj oranžová dokážu váš outfit naozaj oživiť. 

Čo tvar? 

Nemusíte sa báť experimentovať s inými tvarmi. Obliny alebo hranu môžete nahradiť napríklad výrezom v nechte, ako to býva na vlajkách a zástavách. Predstavivosti sa medze nekladú a pri nechtoch to platí dvojnásobne. 

Majte po ruke pilník 

Ak si chcete nechty udržovať v dobrom stave, vždy majte po ruke pilník. Jeden malý pomocník v kabelke alebo v aute vám môže pomôcť napraviť stav vašich nechtov v prípade, že si ich poškodíte. 

Páčil sa vám článok?