Kombinácie vo svete módy sa každý rok vyvíjajú a to, čo bolo minulý rok tabu, je tento rok trendom číslo jedna. Ako sa staviate ku kombinácii športových outfitov s elegantnými kúskami? 

Dámske kabáty 

Kabáty patria skôr medzi elegantné kúsky oblečenia. Hodia sa k nami šaty, elegantné nohavice alebo legíny. Čoraz viac sa však nosia aj v kombinácii s rifľami alebo dokonca s teplákmi. 

Dámske mikiny 

Mikiny sú naopak symbolom športovej módy, ktorú máme radi vďaka jej komfortu. Takáto mikina sa môže pokojne skrývať aj pod elegantným kabátom. Týmto outfitom rozhodne nikoho nepohoršíte, práve naopak. 

Dámske bundy 

Aj dámske zimné bundy si prešli dlhou cestou a vývojom, kým sa dostali do súčasného stavu. Na jednej strane máme predĺžené a elegantné kúsky, na druhej sú športové bundy, v ktorých môžete pokojne vybehnúť aj na turistiku. 

Čo na nohy? 

Skombinovať mikinu a kabát s topánkami je skutočný oriešok. Viac sa prikláňame k neutrálnej obuvi – ani elegantné lodičky, ani športové tenisky. Jednoduché čižmy sú však presne tou zlatou strednou cestou. 

Nebojte sa experimentovať 

V móde nič nie je zakázané a možno práve vy tento rok objavíte kombináciu, ktorú si ostatné ženy zamilujú a budú ju chcieť stále nosiť. Bude to elegantný kabát a športová mikina?  

Páčil sa vám článok?