Jeseň je pomaly za dverami a vy už síce nerada, ale aj tak odhodlane odkladáte letné veci naspäť do šatníka a vyberáte tie jesenné. Čo sa v móde zmenilo a ako zvoliť správnu kombináciu outfitu pre túto sezónu? 

Jesenné farby 

K jeseni neodmysliteľne patria zemité prírodné farby, ktoré by mali zavládnuť aj vo vašom šatníku. Vyberte si novú dámsku prechodnú bundu, ktorá bude ladiť s farbami, ktoré sú tak typické pre jesenné obdobie. 

Neformálne strihy 

To, že sa pomaly do módy vracajú zvony je nám už dávno známe. Dámske nohavice už nemusia byť výlučne len skinny jeans alebo legíny. Pokojne môžete staviť aj na širšie trendové kúsky. 

Pokrývky hlavy 

Čo počas jesene na hlavu? Na čiapku je priskoro a šilt sa predsa k elegantnému jesennému outfitu nehodí. Stavte preto na vkusnú a módnu baretku, ktorá dokonale podtrhne celý váš outfit.  

Topánky 

V tomto ročnom období je lepšie zvážiť topánky, ktoré vydržia aj nejaký ten menší dážď a chôdzu po mokrej zemi. Opäť však môžete staviť na prírodné farby v kombinácii s vysokou čižmou. 

Doplnky 

Doplnky tvoria celok. Tento rok sú v kurze najmä šatky, ktoré na prvý pohľad vôbec nemusia ladiť s outfitom. Jeden takýto výrazný prvok oživí váš outfit a dodá mu veľkú dávku originality. 

Páčil sa vám článok?