Leto je za nami a pomaly vyťahujeme z našich šatníkov bundy a kabáty. Ak sa vám tie staré už nepáčia a chceli by ste zmenu, je na čase vybrať si novú zimnú bundu. Čo túto sezónu frčí?  

Strih 

Dámske zimné bundy z poslednej kolekcie majú vo väčšine prípadov predĺžený strih. Tento strih obľubujú všetky dámy vďaka tomu, že ich nás dokonale ochráni pred chladom a vetrom. 

Farba 

Zimným bundám tento rok vládnu pudrová, antracitová a grafitová farba. Na druhej strane však nič nepokazíte napríklad aj žltou alebo vínovou, ktoré tiež kraľujú týmto kolekciám. 

Podšívka 

Aj prešívané bundy môžu mať hebkú a hrejivú podšívku. Dáte prednosť materiálom, ktoré pripomínajú vlnu? Alebo patríte skôr medzi fanúšikov kožušiny? 

Kapucňa 

Veľká kapucňa plní hneď dve funkcie. Tvorí naozaj dizajnový prvok na každej bunde a na druhej strane vás ochráni pred dažďom, snehom aj vetrom počas tých sychravých dní. 

Štýl 

Tohtoročné bundy sú naozaj štýlové a trendy. Bola by škoda, ak by ste si aspoň jeden nový kúsok nedopriali do vášho šatníka. S novou kolekciou budete vždy za hviezdu. 

Páčil sa vám článok?