Každá žena sníva o dokonalom mužovi… aj to, ale hlavne o dokonalom účese! Husté, riedke, kučeravé, rovné, čierne, blonďavé. Skúsená kaderníčka spraví divy s každými vlasmi. Na aké účesy by ste sa však mali dívať len v katalógoch a nie v zrkadle? Hlavne na také, ktoré sa na svadby a iné udalosti proste nehodia.

Výbuch

Výbuch na hlave v štýle speváčky Pink je krásny a moderný, no na spoločenskú akciu trochu extravagantný. Vyholené boky, nagélovaný vrch a iné pokusy by nevesta, ale ani jej najvzdialenejšia sestranica nosiť nemali. Ak teda nechcete, aby staré mamy odvážali sanitky jednu za druhou.

Hippies

Keď má žena krásne a dlhé vlasy, je to super. Avšak, keď sa o ne nestará a vzdialene začne pripomínať vílu Amálku, všetci naokolo vedia, že malý zásah kaderníčky by neuškodil. Tu zastrihnúť, tu zobrať 50 cm aby neboli až po pás, tu trochu preriediť a krásne žena je na svete.

Neforemná Guľa

Natupírované gule, ktoré sú často väčšie ako samotná hlava a pripomínajú účes Micky Mouse-ových uší tiež nie je práve niečo, čo sa hodí na spoločenské akcie. Najhoršie je na tom to, že asi 60 % žien si vyberá na spoločenské akcie práve tieto guľovité účesy. Trocha inšpirácie z Hollywoodskych filmov by neuškodila.

Dievčenské copčeky

Dva copčeky na bokoch hlavy sa hodia maximálne malým princeznám v rozprávkach alebo slečnám z dospeláckych flmov. Na hlavu dospelej ženy nepatria. Duplom nie, ak sa chystáte na nejakú dôležitú spoločenskú akciu.

Dready

Dready sú napriek všetkým predsudkom skutočne módny a vždy moderný účes. Je však pravda, že v našej krajine stále nie sú akceptované tak, ako by mohli byť. Preto ak sa chystáte niekam medzi ľudí, napríklad aj na ples, dready ako nový účes nevoľte. Ak už ich hrdo nosíte na hlave, aj z nich sa dajú vymyslieť zaujímavé a originálne účesy, ktorými zabodujete aj na svadbe.

Páčil sa vám článok?