Jeseň je za dverami a vy pomaly vyťahujete zo skríň teplé oblečenie. Ak sa vám niektoré už nepozdáva alebo vám nevyhovuje veľkosť, je na čase vybrať si nové! Čo treba zvážiť pri výbere jesenného outfitu? 

Bunda ako záťaž 

Zbytočne veľká bunda vám môže poobede, keď sa oteplí, len zavadzať. Ráno však určite oceníte, keď môžete na seba prehodiť elegantnú dámsku prechodnú bundu, ktorá vás ochráni pred dažďom a vetrom. 

Zostaňte v suchu 

Viete, ako dokáže váš outfit doplniť štýlový dáždnik? Ak ho navyše zladíte so štýlovou mikinou s veselou potlačou, váš celkový look bude úplne dokonalý. Stačí, ak sa budete pod dáždnikom usmievať. 

Keď sa ušpiníte 

Blato, mláky a špliechajúce autá môžu z nášho outfitu spraviť pohromu. Preto je vhodné, ak si vyberiete nohavice alebo legíny, ktoré sa dajú buď veľmi ľahko umyť, alebo na nich nie je špina vidieť. 

Hrdlo v teple  

Nezabudnite vaše hrdlo udržať v teple a vyhnúť sa angíne alebo iným jesenným chuťovkám. S tým vám pomôže elegantná šatka alebo kvalitný šál, vďaka ktorému sa prechladnutia báť nemusíte. 

Pozor na kríže 

Rovnaký pozor si dajte aj na holý chrbát. Našťastie sa rifle s vysokým pásom vracajú do módy a v kombinácii s dlhým kabátom budú tak vaše obličky vždy v bezpečí.

Páčil sa vám článok?