Ženy rady experimentujú so svojím vzhľadom. Často menia učesy, make up, štýl obliekania. Avšak mužom sa nepáčia horúce módne výstrelky a uprednostňujú prirodzený vzhľad. Obzvlášť, ak ide o naše vlasy. Ktoré účesy sa mužom páčia a čo im naháňa hrôzu?

 

Farbené vlasy alebo maximálna prirodzenosť?

Módne magazíny nám každý rok diktujú, aké farby a účesy sú aktuálne IN. Pravda je však taká, že každej žene sa hodí niečo iné. U niektorej znesú peroxidové blond vlasy, pretože im k žene pasujú a pri inej ocenia prirodzené rovné vlasy. A podľa toho by ste sa mali riadiť.

 

Určite ste už za svoj život vyskúšali mnoho farieb a účesov. Úprimne, hodili sa vám všetky? Podľa názorov okolia by ste zhruba mali vedieť, ktoré vám pasovali najviac. Ak ste dostávali najviac komplimentov v gaštanovej hnedej, zvoľte túto farbu. Keď sa cítite dobre v prirodzených vlasoch s jemným melírom, nechajte si ho urobiť. Muži vycítia, v čom sa cítite dobre a začnú vás vnímať rovnako.

Účesy, ktoré na nás muži milujú

Muži majú najradšej nekomplikované účesy, ktoré nepôsobia ako po trojhodinovej úprave. Ak idete na rande, určite nestrávte nad svojím účesom viac ako 20 minút. Úplne neprípustné je, ak je z vás lak na vlasy cítiť na kilometre. Muži milujú voľne rozpustené dlhé vlasy s prirodzenou ofinou, prípadne jemné vlnky vo vlasoch. Niektoré muži dokonca tvrdia, že ženy s vysokým konským chvostom na nich pôsobia sexi.

Týmto účesom sa radšej vyhnite

Vieme vám potvrdiť, že mužov desia farebné kreácie v odtieňoch modrej, zelenej a fialovej, ktoré sú mimochodom IN. Čo sa týka farieb, veľmi neexperimentujte. Okrem toho muži veľmi nemusia chlapčenské strihy a umelé účesy na štýl bobu alebo zložitých vyčesaných kreácií, ktoré pôsobia, ako keby ste sa práve chystali na stužkovú.

Páčil sa vám článok?