Legíny zažili svojho času svoj boom. Udržali sa v móde doteraz. Avšak nie všetky ženy ich nosia správne a s vkusom. Legíny treba vedieť nosiť a hlavne, treba mať pri tom súdnosť, aby ste v konečnom dôsledku nevyzerali smiešne a nevkusne. Prezradíme vám 4 dôvody prečo a ako nenosiť legíny.

 

Legíny odhalia každý nedostatok postavy

Či chcete alebo nie, legíny sú k našej postave nemilosrdné a odhalia každý nedostatok. Ak vás príroda neobdarila dokonalou postavou, mali by ste sa s legínami nadobro rozlúčiť, inak môžete pôsobiť smiešne a priťahovať pohŕdavé pohľady. Keď už sa ich neviete vzdať, zaobstarajte si aspoň čierne, ktoré nepresvitajú.

Legíny sú už opozerané

Legíny skutočne spôsobili v móde prevrat a nosila ich každá žena v každom veku. A keďže sú obľúbené už veľmi dlho, už sme sa ich nasýtili a máme ich opozerané. Nepôsobia módne hádam ani na dôchodcov. To je tiež jedným z dôvodov, prečo by ste sa ich mali už vzdať.

Ak máte po tridsiatke, rovno na ne zabudnite

Často nás časopisy živia predstavou, že všetci môžu nosiť všetko a je to tak v poriadku. Bohužiaľ, nie je to pravda a niektorých vecí by ste sa mali postupom času vzdať, aby ste si nezničili svoju módnu povesť. Legíny sú kúskom, ktorého by ste sa mali po tridsiatke vzdať. Hodia sa mladým a štíhlym babám, ale aj pre staršie ženy sú kúsky oblečenia, v ktorých budú vyzerať skvele. Aj bez legín.

Niektoré legíny presvitajú

Najhoršiu vlastnosť, ktorú legíny majú, je priesvitnosť. Niektoré legíny sú vyrobené z tenkých a nekvalitných materiálov, ktoré presvitajú, čo práve nelichotí našej postave. Keď už ich chcete nosiť, pri výbere si dajte pozor na to, aby nepresvitali. Priesvitné legíny sa vám vypomstia hlavne v prípade, ak máte sem tam nejaký tukový vankúšik.

 

Páčil sa vám článok?