Všimli ste si už, že po určitých činnostiach ste ráno zle naladený a máte problém sa toho celý deň zbavit? Napríklad keď ráno zaspíte, nestihnete ani raňajky a musíte utekať do práce. Potom sú veci, ktoré nám ráno spríjemnia a pozitívne vás naladia. Tie určite poznáte a keď máte čas si ich doprajete. Dnes si však povieme, ktorým činnostiam sa vyhnúť, aby ste si zbytočne nepokazili deň hneď z rána

.

Meškanie do práce je to najhoršie, čo sa vám môže stať

Nie je nič horšie, ako zaspať do práce. Či už ste išli neskoro spať, nepočuli ste budík alebo ste ho presúvali, kým ste znova nezaspali. Nestíhate sa ani poriadne umyť, naraňajkovať a do práce meškáte. Toto je naozaj najhoršie, čo sa vám môže ráno stať. Preto sa snažte chodiť spať vždy v rovnakú hodinu a radšej si nastavte viac budíkov, aby sa vám to už nestalo.

Zapnutie internetu ešte pred raňajkami

Ešte ani poriadne nerozlepíte oči a už aj máte zapnutý  internet na telefóne? Toto nerobte. Keď sa hneď z rána na vás vyrútia všetky pracovné emaily, upozornenia, správy a úlohy, začne sa vám vyplavovať vysoká hladina adrenalínu a to nie je ideálny štart pre vaše telo. Dávate tým telu signál, že už musí byť v strehu a ešte nie je ani poriadne zobudené.

Žiadne raňajky ani káva

Veľa ľudí robí chybu, že doma neraňajkuje. Len si niečo kúpia po ceste do práce, v horšom prípade jedia až na obed. Snažte sa vyhnúť tomu, aby ste odchádzali z domu hladný.

Cigareta na prázdny žalúdok

Cigarety sú veľmi nezdravý zlozvyk. Ak sa ho nedokážete zbaviť, pokúste sa nefajčiť aspoň na prázdny žalúdok. Hlavne sa vyhnite kombinácií káva a cigareta na prázdny žalúdok.

Nervačenie v zápchach

Nervačiť sa v zápchach hneď od rána nie je to pravé, čo by vás naladilo na deň. Skúste vyraziť z domu skôr a snažte sa nervy predýchať.