Máte doma mladého futbalistu alebo ste sa sami rozhodli začať hrať tento úžasný a obľúbený šport? Vybrali sme pre vás zoznam vecí, ktoré by nemali chýbať ani vo výbave mladého futbalistu, ktorý začína.

Kopačky

Kvalitné kopačky sú základom úspešných kopov a rýchleho behu. S dobrými kopačkami budete gól strieľať oveľa častejšie a nebude vám hroziť veľké riziko zranenia.

Dres

Dres s vlastným menom dodá futbalistovi odhodlanie hrať aj na obyčajnom tréningu, kde dresy nie sú až tak potrebné. Každý si svoj dres so svojim šťastným číslom váži a stráži a hrá v ňom lepšie, ako vo byčajnom tričku.

Chrániče

Ak chcete hrať ako brankár, nezabudnite na chrániče – alebo minimálne na brankárske rukavice, vďaka ktorým nebudú silné strely od protivníkov až také nepríjemné. Bez brankárskych rukavíc sa do brány ani nestavajte.

Kužele

Ak chcete trénovať svojpomocne, určite sa vám hodí zopár kužeľov, ktoré môžete obohrávať, okolo ktorých môžete behať a z ktorých si môžete spraviť prekážkovú dráhu.

Lopta

To najlepšie na záver. Čo by to predsa bolo za futbalistu bez poriadnej a kvalitnej lopty? Vyberte si futbalové lopty, tých doma nikdy nie je dosť a majte ich vždy poriadne nafúkané a pripravené na hru.