Výber futbalových dresov je pre trénerov, teamy a majiteľov klubov celkom náročná úloha. Čo všetko by ste mali vedieť predtým, než sa rozhodnete pre kúpu nových dresov pre váš team? A ako sa nenechať nachytať len na nízku cenu?

Dizajn

Dizajnové prvky, farby a strih futbalových dresov sa zdá možno stále rovnaký, no v skutočnosti sa mení častejšie, ako svetové módne trendy. Aby ste trafili správne, vyberajte si vždy najmodernejší dizajn z najnovších kolekcii. Navrhovať vlastný dizajn alebo sa pokúšať o miešanie farieb neodporúčame nikomu.

Kvalita

Pod týmto termínom si môžeme predstaviť desiatky rôznych vlastností. Vlastnosti dresu však nie sú až tak dôležité, skôr nás zaujímajú jeho funkcie. Ako dobre odvádza pot? Ak dostatočne sa natiahne pri prudkom pohybe alebo páde? Ako ochráni kožu pri pošmyknutí? Ako dobre sa perie? A ako dlho vydrží farba?

Stavte na overené značky

V našom e-shope máme v ponuke dresy popredných výrobcov, ktorí sa špecializujú práve na vývoj dokonalých športových dresov. Okrem toho sa môžete spoľahnúť aj na rýchle a bezpečné dodanie, ale i na posledné dizajnové trendy, ktoré tieto firmy nielen implementujú, ale aj sami vytvárajú.

Zlaďte trenky a kopačky

Dres, to nie je len tričko. K dresu neodmysliteľne patria aj kopačky a trenky, prípadne nadkolienky. Tieto súčasti si kupujte až po kúpe dresu a zlaďte ich do celkového dizajnu. Veľmi ochotne vám s tým pomôžu ženy.

Nakupujte vo veľkom

Pri väčšom odbere môžete často natrafiť na vydarené zľavy. Nie vždy to môže byť vo forme akcie, pokojne môžete dostať aj tlač mien a čísiel zadarmo. Všetko závisí od komunikácie.

Potlač na mieru

Mená a čísla sú niečo, čo si hráči nesú celý život. Tak, ako každý pozná Rossiho 46-ku, rovnako môžu za pár rokov poznať vašu … Výber čísla už však necháme na vás.