Premýšľali ste niekedy nad tým, aké Šperky nosiť v zime? V lete sú na odhalených rukách a dekoltoch dám skutočným skvostom. V zime by však mohli trochu zapadnúť v nánose šiat, šálov a iných kúskov, ktoré nás majú udržať v teple. Alebo nie?

Diamantové

Diamantový šperk si všimne naozaj každý. Keď chcete mať v zime zahalený celý krk, nemusíte si hneď dávať diamantový náhrdelník. Úplne vám postačí aj diamantový prsteň alebo diamantové náušnice, ktoré krásne vyniknú pri vypnutých vlasoch.

Perlové

Perlové Šperky pôsobia tajomne a elegantne. Aj zima je temná, tajomná a elegantná a preto sa svojou morskou povahou hodia skvele k zasneženým vrcholkom a romantickým večerám s výhľadom na hory.

Rubínové

Krvavo rubínové šperky sú skvelým kontrastom pre zimné podnebie. Na bielom podklade vášho outfitu budú svietiť a jasne dajú najavo svoju prítomnosť všetkým, ktorí sa na vás zahladia. Rubín nikdy nesklame.

Prírodné

Prírodné šperky s použitím drevených prvkov sú vhodné nielen na zimu, ale aj na jeseň. Vhodne umiestnený šperk na prírodnom podklade nepôsobí vulgárne, ale naopak jemne a čisto, rovnako, ako samotná príroda.

Strieborné

Strieborné šperky sú svojou farbou najviac podobné snehu a môže sa zdať, že v ňom nevyniknú. Ak však zvolíte vhodné (tmavšie) farby vášho outfitu, jemná retiazka, náušnice alebo prstienok budú pôsobiť skvele.

Páčil sa vám článok?