Šperky sú niečo, bez čoho si naše telá často nevieme ani len predstaviť. Okrem radosti z ich nakupovania, skúšania, obzerania pred zrkadlom a machrovania na sociálnych sieťach nás tešia aj svojim vlastným nepopísateľným spôsobom. Nestrácajme čas, pozrime sa, aké šperky na nás čakajú tento rok.

Elegancia perál

Perly sú elegantné a rozprávkovo čisté ozdoby, ktoré nachádzajú svoje uplatnenie takmer v každom druhu šperku. Perlové náušnice, perlové prstene, ale aj náhrdelníky z perál vám dodajú nevídanú krásu. Aj napriek relatívnemu rozšíreniu perál na trhu, máloktorá žena sa odváži si ich dať, aj keď nerozumieme ich dôvodom

Ukážte krk

Výrazné výstrihy odhaľujúce celý krk, šiju a dekolt vytvárajú priestor pre nosenie krásny náhrdelníkov. V rok u2018 sú na vzostupe jemné línie a hlboké šperky, zasahujúce až na prsia. Tie ešte viac zvýraznia celý váš dekolt, a aj napriek vyzývavému vzhľadu si stále zachováte decentnosť a eleganciu.

K prsteňom patria kamene

Prstene budú tento rok v kurze diamantové a briliantové. Samozrejme, ak je váš rozpočet menší, môžete vsadiť aj na lacnejší zirkón v kombinácii s bielym zlatom alebo chirurgickou oceľou. Nebojte sa experimentov a skúšajte aj prstene s väčšími kameňmi.

Vyhnite sa mohutnosti

Mohutné oceľové a ťažko vyzerajúce šperky sú na ústupe. Žiadne reťaze ani oceľové pláty pripomínajúce zbroj si tento rok nekupujte. Rok 2018 sa vyznačuje jednoduchosťou a ľahkosťou. Toto plravidlo platí rovnako pri náhrdelníkoch, ako aj pri prstienkoch a náušniciach.

Náušnice ako čerešnička

Náušnice sú čerešničkou na torte každého pekné ženského outfitu. Vyskúšajte jemné bodové náušnice alebo také, ktoré svojim tvarom zasahujú nad ucho. Pri náušniciach môžete zvoliť odvážnejšie a modernejšie trendy a nemusíte sa báť, že by ste sa netrafili do tohtoročnej módy.