make up

Proces výberu kozmetiky sa v závislosti od preferencií konkrétnej osoby výrazne líši. Kým niekomu záleží primárne na cene, iný hľadá zase tú najprestížnejšiu značku. V posledných rokoch sa čoraz viac dostáva do popredia aj prírodná kozmetika. Tá sa však mnohým zákazníkom spája skôr len s hygienickými potrebami. BIO produkty majú však svoje pevné miesto aj na regáloch s dekoratívnou kozmetikou. Ak vám a vašej citlivej pleti spôsobuje problémy make-up, korektor alebo púder, je načase siahnuť po prírodných alternatívach.

Pre koho je prírodný make-up určený?

Pre všetky ženy, ktoré trpia citlivou, alergickou, suchou, alebo naopak mastnou pleťou. Aký význam má používať BIO pleťovú kozmetiku napríklad večer pri jej čistení, keď vaša pokožka celý deň doslova trpí pod nánosom agresívneho make-upu? Prírodný make-up vytvorí dokonalú bodku za vašim prechodom na BIO dekoratívnu kozmetiku. 

BIO make-up a paleta odtieňov

Pri nákupe prírodnej kozmetiky sa veľa zákazníčok obáva malého výberu produktov. Opak je však pravdou, aj pri BIO make-upe nájdete širokú paletu rôznych odtieňov pre každý typ pokožky. Produkty si môžete vybrať aj v závislosti od problému, ktorým trpí vaša pleť.

Korektory na citlivú a alergickú pleť

Korektor by rozhodne nemal chýbať v kozmetickom kufríku, ale aj v príručnej kabelke každej ženy. Rýchly pomocník pre úpravu dokonalého vzhľadu však môže byť zároveň šetrný k vašej pleti. Korektor s prírodným zložením spoľahlivo zakryje drobné nedokonalosti a nezaťaží vašu pleť zbytočnými látkami.

Púder, ktorý vašu pokožku nepotrápi

Prírodný púder s kvalitným BIO zložením dovolí vašej pokožke dýchať. Ak ste doteraz mali problémovú pokožku, možno zistíte, že za problémy bola zodpovedná práve nekvalitná kozmetika. Prírodná kozmetika vašu pokožku vyživí vďaka extraktom s obsahom vitamínov a minerálov.

Prezrite si celú ponuku prírodnej kozmetiky

Chcete pre vašu citlivú pleť to najlepšie? Vyberte si zo širokej ponuky prírodnej kozmetiky na e-shope Cosibella. Okrem korektorov, púdrov a ďalšej dekoratívnej kozmetiky objavte aj produkty pre komplexnú starostlivosť o vašu pleť, telo a vlasy.

Páčil sa vám článok?