Vianoce sa blížia a spolu s nimi aj výber darčekov pre všetkých našich blízkych. Neviete, čo vybrať mame, otcovi, babke, bratovi, kolegyni alebo kamarátovi? S tým vám v dnešnom článku neporadíme. Pokúsime sa vám však dať 5 tipov na darčeky pre našich detských parťákov.

Darčeky pre chlapcov

Najlepší darček pre chlapca je taký, ktorý ho zabaví na dlhé hodiny. Či už stavíte na peknú rozprávku alebo knižku plnú omaľovánok, urobíte tak radosť synovi, synovcovi, vnukovi, alebo akémukoľvek inému malému chlapcovi.

Darčeky pre dievčatá

Vybrať pekný darček pre dievča môže byť ešte oveľa jednoduchšie. Mäkký plyšák alebo veselá bábika dokážu vyčariť úsmev na tvári každého dievčatka. Bude ho voziť v kočíku, spať s ním a brať ho na všetky svoje výlety a dobrodružstvá.

Darček pre novorodenca

Neviete, aký darček sa hodí pre novorodenca? Dvomi vecami nikdy nič nepokazíte. Tou prvou sú plienky (o aktuálne potrebnej veľkosti vás informujú rodičia). Druhou sú peniaze do obálky. Rodičia za ne môžu nakúpiť nevyhnutné veci alebo ich potomkovi odložiť na budúcnosť.

Darčeky pre staršie deti

Ak už k vám nechodí Ježiško, Santa Claus ani Dedo Mráz a darčeky sa chodia nakupovať do obchodného domu, doprajte vašim deťom možnosť výberu. Alebo len počúvajte ich túžby. Máte tak istotu, že sa budú pod vianočným stromčekom naozaj tešiť.

Darčeky pre rozvoj

Moderné hračky, DVDčka a rozprávky pre deti sú často určené aj na rozvoj ich schopností či na vytvorenie si dôležitých návykov alebo pre nácviky koníčkov. Vyberte deťom také darčeky, ktoré ich nielen zabavia, ale aj poučia.

Páčil sa vám článok?