Plánujete zorganizovať záhradnú párty spojenú s kúpaním v bazéne? Výborne! Preto by ste mali premýšľať nad občerstvením pre dospelých, ale aj pre deti. Aké recepty pripraviť pre deti? Čo ponúknuť na pitie dospelým? Prinášame vám niekoľko tipov.

 

Jedlá,ktorými potešíte deti

Guacamole omáčka s toustovým chlebíkom

 

Na tento recept potrebujete avokádo, citrónovú šťavu, pažítku, soľ a korenie. Avokádo rozrežeme, vydlabeme vnútro a popučíme, Pokvapkáme citrónovou šťavou, jemne osolíme a okoreníme. Pridáme pažítku alebo pretlačený cesnak.

 

Chutné syrohamky

Na tento recept potrebujete tvrdý syr, údený losos, schwarzwaldskú šunku, šunku, hrozno, olivy, kyslú uhorku, kápiu. Tvrdý syr nakrájajte na kocky a pokladajte naň všetky suroviny podľa chute. Pripichnite špáradlom a chutné syrohamky máte hotové. Je to super rýchly recept aj v prípade nečakanej návštevy.

 

Sladké cheeseburger cupcakes

Trošku netradičný, ale veľmi chutný recept. Potrebujete maslovú HERU, kryštálový cukor, vajce, polohrubú múku, prášok do pečiva, mlieko, mlieko, kakao, mango, smotanový syr, zelené želé pásiky, jahodový džem.

 

Predhrejte si rúru na 180 stupňov. Vymastite si formu na cupcakes. Vyšľahajte do hladka heru s cukrom a vajciami. Pridajte múku, prášok do pečiva a opatrne vmiešajte mlieko. Rozdeľte ich na polovicu a do jednej polovice vmiešajte kakao. Naplňte formy na cupcakes.Po upečení rozrežte. Blede cesto bude predstavovať žemľu, tmavé mäso. Mango predstavuje syr, na to položte želé, hnedé cesto a ozdobte džemom.

Sangria z bieleho vína pre dospelých

Potrebujete biele víno, vodu, hroznovú šťavu, biele hrozno. Ovocie umyjeme a nektarinku s pomarančom nakrájame na veľmi tenké plátky. Hrozno rozpolíme, pokiaľ obsahuje kôstky, odstránime ich. Víno nalejeme do misy na bowle a rozmiešame v ňom cukor. Pridáme šťavu z bieleho hrozna a sódu. Pridáme ovocie a necháme na 3 hodiny odležať v chladničke. Do pohárov dáme ľad a ponalievame do nich drink.

 

Páčil sa vám článok?