Leto je čas hudobných festivalov, ktorých máme na Slovensku skutočne veľa. Ak sa aj vy tento rok chystáte na jeden alebo aj niekoľko, mali by ste si pripraviť správny outfit, ktorý je chic a navyše praktický. Aké outfity sú tento rok IN a zažiarite v nich na festivaloch? Tu je náš stručný prehľad.

 

Pohodlná kombinácia kraťasov, trička a kimona

Kombinácia sexi kraťasov, trička a kimona by mala byť vašou nevyhnutnou výbavou tohto leta a to nielen na festivaloch. Ak sa na nejaký festival chystáte, určite si zaobstarajte túto kombináciu. Nosia sa ľahké kimoná v sviežich kvetinových vzoroch, ale aj kimoná z pevnejších materiálov. Tie oceníte predovšetkým na festivale počas chladnejšieho večera. Sú pohodlnejšie ako mikiny a zaručene vám nebudú prekážať v pohybe, ktorého si užijete počas festivalu viac než dosť.

Sexi v sukni a crop tope

Sukňa a crop top je veľmi ženská kombinácia, ktorá sa nosí už niekoľko sezón. Je to nielen sexi, ale počas horúcich letných dní vám nebude na festivale príliš teplo. Buďte kreatívna, na festivaloch si môžete dovoliť o niečo viac ako na prechádzku do mesta. Môžete si vybrať vzorovanú kvetinovú sukňu a doplniť ju crop topom s čipkou. K tejto kombinácií si večer môžete tiež obliecť kimono a štýlový outfit je na svete.

Vždy trendy v BOHO šatách

Boho šaty zažívajú veľký comeback. Tento rok ich môžete vidieť v ponuke väčšiny reťazcov. Odporúčame ich hlavne vtedy, ak nenosíte tento štýl bežne. V boho šatách sa budete cítiť výnimočne, pretože vždy pútajú pozornosť a ešte sú aj veľmi pohodlným kúskom do týchto horúcich letných dní. Obujte si k ním takzvané gladiátorky a budete sa cítiť festivalovo. Tento outfit v lete nosí veľa fashion blogeriek, pretože okrem štýlu je aj veľmi vzdušný. Doplňte tematickou crossbody kabelkou, do ktorej si dáte len nevyhnutné veci.

Páčil sa vám článok?