Šaty sú rozhodne najobľúbenejším prvkom ženských šatníkov, a to v očiach mužov aj žien. Napriek svojej univerzálnosti a komfortu, ktorý nám poskytujú, nám dokážu šaty narobiť aj vrásky na čele. V ktorých situáciách nás šaty dokážu vystresovať?

Sedenie na chlapa

Sedíme na lavičke alebo v podniku a neuvedomíme si, že nohy by sme mali mať stále spolu. Dávame tak krásnu príležitosť všetkým okoloidúcim, aby skontrolovali obsah pod šatami.

Niečo mi spadlo na zem

Viete, ako sa správne zohýbať v šatách? Najmä v tých krátkych vždy spravte drep s nohami spolu, ak sa zohnete len s pomocou chrbtu, mohli by ste opäť odhaliť viac, než je na verejnosti slušné.

Potrebujem sa poškriabať

Ak nás svrbí stehno alebo bok, intuitívne sa škriabeme tak, že si nadvihneme šaty. Robíme to preto, aby sme si s nechtom nespravili na šatoch očko, no opäť môžeme okoliu odhaliť naše intímne partie.

Je príliš veterno

Keď fúka, šaty a sukne lietajú. Najmä tie ľahké a krátke. Pri niektorých modeloch to vyrieši praktická spodnička, prípadne si môžete šaty držať rukami, až kým nebudete v bezpečí interiéru.

Aké som si to ráno dala nohavičky?

Nedala som si náhodou babkovské bombarďáky? Nepresvitajú mi cez šaty? Výber nohavičiek je pri šatoch skutočne dôležitý, pretože niektoré nemusia pôsobiť dvakrát dobre.

Nemôžem sa zabiť

Tento problém je spojený najmä s dlhými šatami, o ktoré sa dokážeme veľmi jednoducho potknúť. V kombinácii s vysokými lodičkami a dlažobnými kockami niekde na ulici je to hotová vražedná kombinácia.

Prečo som si nedala silonky

Neopálené biele nohy, modriny, škriabanec od psa. Pekné nohy sú na obdiv, no všetky dobre poznáme, že niekedy by sme ich radšej schovali.

Prečo som si dala silonky

Keď je veľmi horúco, v silonkách sa cítime naozaj zle, v takomto prípade by sme radšej celému svetu ukázali naše dobité nohy.

Páčil sa vám článok?