Chystáte svoju vysnívanú svadbu a premýšľate, ako ju vytvoriť trochu netradične? Nuž, dreveného motýlika mal už každý ženích a biele holubice sú tak trochu gýč. My sme však pre vás vybrali 5 zaujímavých a (ne)tradičných tipov pre krásnu svadbu.

Vlastná výzdoba

Platiť stovky až tisíce eur za tuctovú výzdobu? A na čo? Ak máte šikovné ruky dokážete si ju vyrobiť aj sama – alebo s pomocou vášho budúceho manžela. Momentálne frčia prírodné zdroje, a pekných vetvičiek aj šišiek sú plné parky.

Diamantové šperky

Diamantové šperky sú na Slovensku ešte stále veľmi netradičnou záležitosťou. Zásnubné prstene, ale aj obrúčky s diamantami rozhodne upútajú pozornosť všetkých svadobčanov a skvele budú vyzerať aj na vašich svadobných fotografiách.  

Tradičné oblečenie

Tradičné či netradičné, pri tomto bode sme sa trochu zamotali. Každopádne, čím ďalej tým viac sa na Slovensku objavujú svadby, kde majú mladomanželia buď kroje, alebo ešte staršie tradičné ľanové odevy. S takýmito odevmi bude však svadba naozaj krásna a netradičná, a zároveň aj pravá – slovenská.

Bufet so zákuskami

Plné stoly často suchých a nie príliš chutných koláčov, ktoré nikto nechce jesť, už dávno nie sú v móde. Stavte radšej na bufet, alebo inak povedané Candy Bar, v ktorom bude menej druhov, no za to kvalitných dezertov, o ktoré sa ľudia doslova pobijú.

Sobota? Ale kdeže

Svadba nemusí byť nutne len v sobotu. Pokojne si vyberte aj nejaký iný deň. Dajte si však pozor na to, či vás oddajú na úrade a či budú vaši hostia ochotní vybaviť si v ten a aj nasledujúci deň voľno na vyspatie opice.

Páčil sa vám článok?