O svadobnom dni sníva veľa žien. Všetko si plánujú dokonale do detailov, snívajú, aké budú mať šaty, hostinu, jedlo, výzdobu. Svadba je udalosť, ktorú si budete pamätať do konca života, preto by ste si ju mali patrične vychutnať. Ako môže vyzerať vaša svadba? Prinášame vám pár vecí, ktoré ju spravia nezabudnuteľnou.

 

Nepodceňujte zvyky a tradície

Zvyky a tradície sa pomaly dostávajú do úzadia a to nielen na svadbách. Avšak majú svoje čaro a rozhodne by ste si ich mali zaradiť do svadobného programu. Pamätáte si fotky z rodinného albumu vašich rodičov? Určite ste tam našli fotky z tejto časti svadby a všetci sa dobre bavili. Preto okrem dobrej hudby a jedla si zabezpečte aj ľudí, ktorí sa postarajú o čepčenie a ďalšie ľudové tradície.

Nechajte sa inšpirovať časopismi a internetom

Keď ste neabsolvovali ešte žiadnu svadbu, mali by ste sa niekde inšpirovať. Nakúpte si časopisy so svadobnou tematikou, pozrite si na Pintereste svadobné hostiny, účesy, make up, všetko, čo k svadobnému dňu patrí. Vyberte si, čo sa vám páči a zaraďte to k svojmu svadobnému dňu.

Svadobný obrad na záhrade má svoje čaro

Keď sa s partnerom dohadujete na svadbe, ako prvé väčšinou riešite to, či bude svadba na radnici alebo v kostole. Avšak nemusíte sa obmedzovať len na tieto dve možnosti. Možnosťou je aj svadba na záhrade, ktorá má tiež svoje veľké čaro. Avšak musíte sa spoliehať na to, že vám vyjde počasie. Poobzerajte sa vo svojom okolí o miestach, kde je možné zorganizovať záhradný obrad. Určite niečo nájdete.

Vytvorte si časovú skrinku a odovzdajte ju svedkom

Viete, čo je časová skrinka? Je to truhlica, kde uložíte svoje súčasné fotky, svadobné menu a ďalšie predmety zo súčasnosti. Väčšinou sa odovzdáva svedkom, aby ju uchovali. Po niekoľkých rokoch, najlepšie desaťročiach sa otvorí a s láskou spomína na svadobný deň. Založte si časovú skrinku aj vy, uvidíte, že na to nikdy nezabudnete.

 

Páčil sa vám článok?