Niektoré ženy majú z nosenia zásnubného prsteňa doslova horor. Nie, že by sa im nepáčil alebo že by sa zaň hanbili. Spôsobuje im nepríjemnosti v rôznych životných situáciách, pri ktorých treba mať doslova voľné ruky. Kedy a prečo nám vie prsteň znepríjemniť deň a kedy ho musíme skutočne nosiť?

Domáce práce

Umývanie riadu, pranie, ale aj obyčajné varenie alebo upratovanie môže byť so zásnubným prsteňom hotová tragédia. Pri umývaní riadu nám môže ľahko skĺznuť z prstu a utopiť sa vo výlevke, pri praní sa zachytáva na očká na bielizni (najmä prstene so zložitejšou aplikáciou kameňa), pri varení sa nám medzi prsteň a prst môžu dostať kúsky jedla alebo múka, ktorá zaschne a zle sa čistí. Pri týchto činnostiach si prsteň vždy radšej odložte na bezpečné miesto

Fyzický kontakt

Či už pri sprchovaní, masírovaní, nežnostiach, ale aj pri obyčajnej manipulácii s bežnými vecami sa ľahko môže stať, že seba alebo partnera s prsteňom poškriabete. V takomto prípade si určite neobľúbite drobné ranky a škrabance na vašom alebo partnerovom tele.

Zničené oblečenie

Prederavené tričko, očká na pančuchách, rozstrapkané rukávy a ďalšie poškodenia, ktoré môžu vzniknúť pri obliekaní a vyzliekaní môžu zapríčiniť, že kvôli zásnubnému prsteňu prídete o svoje obľúbené kúsky zo šatníka.

Ukážte ho v spoločnosti

Keď sa niekam chystáte alebo len čakáte návštevu, prsteň nechajte na ruke. Nech každý vidí, že ste zasnúbená a nech sa pokojne aj pýtajú. V pohodlí domova vám však môže byť nonstop nosenie prsteňa len na obtiaž.

Snúbenec to určite pochopí

Prečo nenosíš ten prsteň stále? Túto otázku vám možno bude váš nastávajúci klásť častejšie, než by vám bolo obom príjemné, vy však musíte vždy pohotovo zareagovať a argumentovať faktami, ktoré sme uviedli v tomto článku. Každý normálny chlap to určite pochopí a vy sa tak môžete z prsteňa naozaj tešiť.

Páčil sa vám článok?