Komfort, skvelý dizajn, zeleň naokolo, všetko na dosah ruky a príjemní susedia. Nielen tieto spomenuté atribúty sú najčastejšími meradlami úspechu, ale aj občianska vybavenosť, dopravné spojenie do práce či do obchodu. Pretože prvý dojem je vždy dôležitý a vo väčšine prípadov aj rozhodujúci, ukážeme vám ako môžete bývať aj vy.

Postup pri výbere vhodného bytu

Pri listovaní inzerátov, ktoré sú dostupné v rôznych novinách a na webových portáloch si vypíšte prednosti, aké by mal spĺňať váš vysnívaný byt. Poznačte si lokalitu, kontakt a zavolajte tam. Pri zúženom výbere sa vám bude oveľa ľahšie vyberať a predídete tak zbytočnému stresu.

Na čo dbať pri kúpe bytu

Veľmi dôležitú úlohu pri kúpe bytu spĺňa váš budget. Koľko ste ochotní investovať do vášho hniezdočka lásky a rodiny. Vždy platí jedno dôležité pravidlo, a to, aby ste vašu pôžičku dokázali splácať. Ak vás láka hlavné mesto Slovenska, možností máte viacero. Noviny či web ponúkajú široký výber predaja bytov v Bratislave.

Možnosť bývať v obytnom komplexe zvanom Jégeho alej

Hľadáte byt či apartmán pre vás a svoju rodinu? Podnikáte a potrebujete priestory pre rozvoj vášho biznisu alebo miesto, kde môžete hlavu skloniť? Dobrým vodítkom bude pre vás určite známa stavba Jégeho alej, ktorá pekne dotvára prostredie, v ktorom aj projekt Danubius One pekne „vyrástol“. Navyše všetko máte na dosah: občiansku vybavenosť, služby, dopravu.

Odkryme taje Jégeho aleje

Ešte predtým, ako vyzdvihneme všetky klady bývania v štvrti Jégeho alej, predstavíme vám jej základné parametre. Každý byt je o výmere 49 až 125 mje klimatizovaný, čo oceníte v letných horúčavách. Balkón, zelenú terasu, či lodžiu si môžete zariadiť podľa vlastných predstáv. Ak ste EKO založení, môžete si tam postaviť vyvýšený záhon či vysadiť si do črepníkov bylinky na čaj a letné kokteily. V areály Jégeho aleje sa môžete tešiť na kaviareň a pekáreň, kde si môžete oddýchnuť.

Páčil sa vám článok?