Vždy sa vám vo filmoch páčil industriálny štýl niektorých moderných bytov? Konferenčný stolík z pneumatiky, Pracovný stôl namiesto jedálneho, regál miesto knižnice? V dnešnom článku vám ukážeme, prečo naše produkty nie sú určené len do firiem a ako môžete ozvláštniť vaše moderné obývacie priestory.

Regály do každej rodiny

Surový industriálny štýl, steampunk, urbanistický americký štýl. Nazvite si to ako chcete. Moderné byty sú funkčné, pekné a viete v nich použiť rôzne kreatívne náhrady nábytku. Jednou z týchto náhrad sú napríklad aj kvalitné regály, ktoré dokonale nahradia obývačkovú stenu, knižnicu aj špajzu.

Obrazy krajiniek? Choďte na to inak

V industriálne zariadených bytoch nájdeme po stenách miesto fotiek a obrazov napríklad dopravné značky, rôzne tabule o zákaze vstupu, nebezpečenstvo úrazu, pozor mokrá podlaha a iné oznamy, ktoré sa bežne vyskytujú vo výrobných halách. Jeden obraz priemyselného meste z konca dvadsiateho storočia len podtrhne celú túto atmosféru.

Lampy a stojany z roxorov

Či už si na vlastnoručne vyrobený stojan zavesíte gitaru alebo z neho vytvoríte len imidžovú aplikáciu, určite sa do industriálneho bytu bude hodiť. Kov je základným materiálom, z ktorého dokážete postaviť skutočne originálne kusy nábytku.

Súčiastky z áut

Už spomínaná pneumatiky, výfuk, rajdy z motorky, ale aj tachometer prerobený na hodiny sú jednoducho nenahraditeľné súčasti industriálneho bytu. Spätné zrkadlo na vešiakovej stene na chodbe ocení pred odchodom z bytu aj každá žena.

Nezabudnite na úložné priestory

Sedačka z funkčných paliet je industriálnou klasikou, no moc toho do nej neschováte a ani si ju v prípade potreby nerozšírite na rozkladaciu posteľ. Avšak, pár prepraviek pod pracovným stolom bude nielen pasovať do vášho štýlu, ale využijete to aj pri uskladnení rôznych vecí v domácnosti.

Páčil sa vám článok?