Jedno z najkrajších ročných období hýriacich všakovakými pestrými farbami je práve jeseň. Ak chcete aj v tomto ročnom období vyzerať štýlovo, inšpirujte sa našimi radami.

Elegancia v jesenných farbách

Ak chcete v jesennom outfite dokonale zabodovať, určite stavte na zelenú, kaki, hnedú, a ostatné prírodné farby. Tie môžu na prvý pohľad pôsobiť pochmúrne, avšak v skutočnosti vytvárajú dojem elegancie a zároveň dokonale ladia s výjavmi tohto krásneho ročného obdobia. Takisto nezabúdajte na sviežu žltú či oranžovú.

Späť do školy

Či chceme alebo nie, školský look je u žien stále veľmi obľúbený. Jesenné obdobie je koniec koncov aj tak spojené s návratom do školy. Košeľa, sako, a ďalšie kúsky vášho šatníka, ktoré pripomínajú školské oblečenie, práve v tomto období čakajú na to, že ich po dlhom a horúcom lete oprášite.

Športový dizajn

Zeleno-fialové teplákové súpravy už dávno vyšli z módy. V obchodoch však vidíme, že aj taký praktický kúsok, akým sú tepláky, môže mať šik strih. Nemusíte sa hanbiť v nich vyjsť medzi ľudí, no napriek tomu si zachovávajú svoj komfort a dovoľujú vám využiť plný rozsah pohybu pri behu alebo pri ostatných športoch.

Pre romantické prechádzky

Kto by nemiloval jesenné prechádzky. Padajúce listy, gaštany, ale i obyčajné upršané dni dokážu vytvoriť romantickú atmosféru. Na takúto prechádzku sa však musíte adekvátne pripraviť. V takomto prípade prichádza na rad nepremokavá prechodná bunda, ktorá je dostatočne dlhá aj na to, aby ochránila vaše kríže pred vetrom.

V práci vzdušne a komfortne

Po šatoch a sukniach opäť prichádzajú nekomfortné kostýmy a nohavice. Všetko však opäť závisí od kvality materiálu a od strihu, ktorý je na danom kúsku oblečenia použitý. V práci trávite aspoň osem hodín denne, a preto pri výbere oblečenia zvážte všetky pre a proti.  

Páčil sa vám článok?