Stále trávime čas s ľuďmi. Žijeme s rodinou, v práci máme kolegov, stretávame sa s kolegami, ľudí stretávame vonku na ulici. Preto by ste si sem tam mali dopriať čas pre seba. Nemyslíme tým víkend s partnerom niekde na wellness, ale obyčajný večer doma, ktorý strávite úplne sama. Bez partnera, detí, úplne bez rodiny. Takýto večer by ste si mali dopriať pravidelne. Ako môžete takýto večer stráviť?

Napustite si horúcu vaňu

Ako často máte čas si len tak napustiť vaňu a len tak relaxovať? Večer osamote je na to priam stvorený. Ak sa necítite na to, aby ste v horúcej vani strávili dve hodiny, horúci kúpeľ môže byť skvelým začiatkom vášho večera osamote. Zaobstarajte si voňavý olej do kúpeľa, zapáľte sviečky, nalejte si pohár šampanského a len tak relaxujte.

 

Pustite si svoj obľúbený seriál

Kedy ste si naposledy pustili svoj obľúbený seriál? Spravte to teraz! A spravte si rovno seriálový maratón, kedy budete sledovať časti seriálu rad za radom, kým nezaspíte. Odporúčame vám zaľahnúť do postele a pustiť si seriál na notebooku. Uvarte si horúci čaj a sledujte.

Prečítajte si svoju novú knižku

Ešte na narodeniny ste dostali novú knižku, ktorú ste si vypýtali a stále ste nemali čas ju ani otvoriť? Večer osamote je na to ako stvorený. Keď ruch dňa pominie, spravte si večer pre seba a otvorte si knižku. Otvorte si k tomu fľašu vína alebo si uvarte teplý čaj. Pri knihe si skvele oddýchnete a to je to, o čom je večer pre seba.

Spravte si beauty rituál

Niektoré ženy využívajú večer pre seba na beauty rituál. Umyjú si vlasy, oholia si nohy, spravia masku na tvár. Potom si upravia obočie, nakrémujú tvár a spravia manikúru a pedikúru. Je to proste večer, ktorý venujú skrášľovaniu sa. Tento beauty rituál je ideálny hlavne vtedy, ak ste matka na materskej a nemáte na seba moc času.

Páčil sa vám článok?