tehotenské aplikácie

Ste v očakávaní a neustále hľadáte nové informácie o bábätku, priebehu tehotenstva a iných dôležitých súčastiach celého tohto obdobia? Vyskúšajte 5 moderných tehotenských aplikácií pre Android, ktoré vám pomôžu nájsť tie správne odpovede na vaše otázky. 

Flo 

V tejto aplikácii si môžete sledovať a zapisovať celý priebeh menštruácie, príznaky aj nálady. Aplikácia Flo vám sama vypočíta ovuláciu aj najvyššiu pravdepodobnosť času otehotnenia. Keď otehotniete, zaznamenáte to do aplikácie a stáva sa z nej tehotenská aplikácia plná rôznych informácií.  

Linky na stiahnutie aplikácie:

Nutrimimi 

Aplikácia Nutrimimi vám vždy zobrazuje aktuálny týždeň tehotenstva aj s nejakými základnými údajmi. Môžete si v nej vytvoriť zaujímavý tehotenský jedálníček, ale napríklad aj záznamníček dojčenia spolu s odporúčaním pre stravovanie. 

Linky na stiahnutie aplikácie:

Pregnancy Plus 

V aplikácii Pregnancy Plus vás najviac pravdepodobne zaujme denná porcia dvoch rozsiahlych článkov, ale aj 3D vizualizácia vášho bábätka s informáciami o orgánoch, ktorá sa každý týždeň mení. Podľa nás ide o najlepšiu aplikáciu, avšak, je len v angličtine. 

Linky na stiahnutie aplikácie:

Tehotenská kalkulačka 

V aplikácii tehotenská kalkulačka nájdete minimalistický dizajn, ktorý zobrazuje percentuálny podiel priebehu vášho tehotenstva. Okrem toho v nej nájdete aj tehotenský kalendár s presnými dátumami dôležitých vyšetrení. 

Linky na stiahnutie aplikácie:

Tehotenstvo 

Aplikácia s jednoduchým názvom tehotenstvo je ladená rovnako jednoducho. Nájdete v nej len zoznam týždňov a pre každý týždeň je napísaný jeden rozsiahly článok o celom danom týždni. Dozviete sa všetky dôležité informácie o mamine aj bábätku. 

Linky na stiahnutie aplikácie:

 

Páčil sa vám článok?