Online podujatia sú v súčasnoti jedinou možnosťou, ako sa spojiť s našimi fanúšikmi, sledovateľmi, ale často aj kolegami prostredníctvom online streamu, vysielania alebo konferencie. Aké možnosti máte pri výbere dodávateľa vášho naplánovaného omline podujatia?

Online štúdio

Online štúdio je skvelou možnosťou, ako vysielať váš event po internete v reálnom čase. Takéto štúdio je vybavené vysokorýchlostným internetom a technikou, ktorá je pripravená vysielať akýkoľvek stream na veľkom mnoźstve online platforiem.

LED štúdio

LED štúdio vám ponúka rovnaké možnosti ako televízne štúdiá svetoznámych televíznych staníc. Rôzne debaty a podcasty tak môžete nahrať v štúdiu s LED stenou, na ktorej sa môže zobraziť všetko od výmyslu sveta – infografiky, videá a iné.

Green screen štúdio

Green screen štúdio alebo štúdio so zeleným plátnom sa používa aj pri natáčaní hollywoodskych filmov. Pri vysielaní vašej relácie tak za vami bude zelené plátno. Vaši diváci však miesto neho uvidia čokoľvek budete chcieť. Autentické zábery, grafy, ale pokojne aj náročnejšie grafické výstupy.

Virtuálne štúdio

Vo virtuálnom štúdiu sa môžete spojiť cez rôzne platformy, z ktorých mnohé poznáte, napríklad aj taký Skype. Toto štúdio je skvelé pri vysielanie videokonferencií. Platformy umožňujú používanie rôznych moderných animácií, tituliek, zdielaných obrazoviek a ďalších vymožeností.

Bezpečné online eventy a prenosy

Neohrozte zdravie seba, svojich fanúšikov, kolegov, sledovateľov, ale aj klientov či rodinných príslušníkov. Využite možnosť moderného vysielania online v niektorom zo spomínaných štúdii, ktoré vám poskytnú techniku a réžiu svetovej kvality.