, Vyrážate na rozlúčku? Toto vám nesmie chýbať

Čaká vás alebo vašu priateľku rozlúčka so slobodou? Ak ste budúca nevesta, dajte tento článok (samozrejme nenápadne) prečítať kamarátkam. Keď organizujete rozlúčku so slobodu pre vašu priateľku, máme pre vás niekoľko tipov. Zorganizujte nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodu, ktorú si s budúcou nevestou a kamarátkami skutočne užijete.

 

Tričká s vtipným motívom

Dajte vyrobiť tričká špeciálne na tento deň. Budúce nevesty nosia ružové tričká s nápisom som budúca nevesta a kamarátky tričká s vtipným nápisom. Dôležité je, aby boli všetky tričká rovnaké. Po akcií tričká nevyhadzujte, budú mať pre vás spomienkovú hodnotu.

 

Je zvykom darovať budúcej neveste závoj na túto akciu. Zoženiete ich v obchode s darčekovými predmetmi. Na internete nájdete tiež množstvo e-shopov, ktoré majú sortiment špeciálne určený na túto udalosť. Buďte kreatívna. Pre budúcu nevestu musí byť rozlúčka so slobodou nezabudnuteľná.

Nezabudnite všetko fotiť

Nepochybujeme, že sa so svojimi kamarátkami fotíte často a pri každej príležitosti. Napriek tomu vám chceme pripomenúť, že musíte všetky momenty zaznamenať. Aj v tom prípade, že ste svojej kamarátke objednali striptéra a ona je celá červená od hanby. Tieto fotky však nedávajte na žiadne sociálne siete, sú veľmi súkromné a nikto nechce byť videný v najlepšej zábave pod vplyvom alkoholu.  

Usporiadajte rozlúčkovú párty…

Alkohol a párty. To k pravej rozlúčke so slobodu patrí. Zorganizujte na počesť budúcej nevestu párty s hudbou, alkoholom a pozvite všetky blízke priateľky. Budúca nevesta si vždy želá osláviť svoju rozlúčku v prítomnosti svojich blízkych priateliek. Párty môžete zorganizovať u jednej z vás, prípadne si rezervovať priestory klubu, ak je vás skutočne veľa.

…a hneď po nej navštívte diskotéku

Dobrá párty je len začiatkom. Hneď, ako sa rozbehnete, mali by ste navštíviť diskotéku a poriadne budúcu nevestu vytancovať. Samozrejmosťou sú pesničky na želanie a objednávanie drinkov budúcej neveste. Odporúčame však, aby sa rozlúčka so slobodou nekonala deň pred svadbou. Budúca nevesta určite nechce prežiť svoj najkrajší deň v živote s bolesťami hlavy a štrajkujúcim žalúdkom.