Stalo sa určitým pravidlom, že jari a letu kráľujú výrazne vzory a veselé farby. Každý rok vidíte v obchodoch výrazné kvetové vzory na nohaviciach, blúzkach, sukniach aj kabátoch. V tejto sezóne sa do popredia dostali tropické amazonské vzory. Niečo v štýle mestskej džungle. Ako ich nosiť a s čím ich kombinovať?

 

Oblečenie tón v tóne

Tropické vzory sú veľmi nápadné a vďaka ním vás nikto neprehliadne. Pre menej odvážne dámy je riešením ich skombinovať s neutrálnymi jednofarebnými kúskami. Pre tie z vás, ktoré majú odvahu, môže byť skvelou voľbou obliecť sa do tropického vzoru od hlavy až po päty. Skombinujte blúzku a sukňu rovnakého tropického vzoru. Zaobstarajte si aj doplnky v tomto vzore a váš outfit bude neprehliadnuteľný. Nebojte sa aj mixovať rôzne tropické vzory do jedného outfitu. Oblečenie môže byť tón v tóne a topánkami rozbite jednoliatý outfit.

Kombinujte ich so zvieracími vzormi

Tie najodvážnejšie môžu vyskúšať kombináciu tropického vzoru so zvieracími vzormi a získať outfit v štýle mestskej džungle, ktorý je túto sezónu mimoriadne IN. Tropický vzor sa skvele hodí s leopardím vzorom, ale pokojne siahnite aj po lodičkách s imitáciou krokodílej kože.

 

Tropické vzory pre nesmelé

Tropické vzory vám vedia dodať kus sebavedomia. Vďaka ním získate potrebnú sebaistotu, ktorú potrebujete. Ak sa však necítite na to, aby ste bola odetá od hlavy po päty v tropickom vzore, alebo ich dokonca kombinovala s tými zvieracími, trošku uberte. Tropické vzory skombinujte s menej výraznými neutrálnymi vzormi, vďaka čomu sa nebudete cítiť tak, že ste všetkým na očiach. Pokojne siahnite len po doplnku s tropickým vzorom, ktorým obzvláštnite váš každodenný outfit. Pekná gumička vo vlasoch alebo šatka okolo krku s leopardím vzorom vytvorí ten správny dojem.

Páčil sa vám článok?