Módna polícia na nás číha skutočne všade a voľba správneho outfitu je pre mnohé ženy alfou a omegou toho, ako sa budú počas celého dňa cítiť. Niekedy si ani neuvedomíme, ako si v rýchlom zhone dokážeme na seba navliecť niečo, za čo sa dokážeme doslova hanbiť. Vyhnite sa týmto problémom a nikdy nezabúdajte na týchto 5 rád.

Vytŕčajúce ponožky

Trávime celé hodiny vyberaním krásnych topánok alebo tenisiek a nakoniec si celý outfit pokazíme výberom trápnych nevkusných ponožiek. Na skvosty ako štrikované ponožky v lodičkách alebo biele ponožky v sandáloch poukazovať nebudeme, no zamrzia aj vyťahané ponožky v balerínkach alebo členkové, ktoré sú príliš nad členkom. Pokiaľ nemáte originálne ponožky, ktoré chcete vystavovať, radšej ich vždy schovajte.

Prikrátka sukňa alebo šortky

Takýto outfit sa možno hodí do klipu na letný hit z nejakého slnečného pobrežia, no nie na bežné nosenia a do práce. Polovica zadku vonku je síce sexy, no nemusia vás tak vidieť všetci muži a závistlivé kolegyne. Krátku sukňu alebo šortky si nechajte na iné príležitosti.

Priesvitný top

Nikto nepotrebuje vidieť vašu podprsenku. Je úplne jedno, či je čierna čipkovaná, krikľavo ružová, alebo čo máte nejakú športovú. Vrchný diel oblečenia by mal zakrývať všetko podstatné, a je úplne jedno, či ide o top, tričko alebo blúzku.

Legíny patria do fitka a na doma

Aj legíny sú kontroverzným kusom oblečenia, ktorým dokážete rozvíriť vody svojho okolia. Všetci však vedia, že k legínam patria aj šaty alebo aspoň dlhé tričko či dokonca kraťase. Samotné ich noste pokojne doma alebo vo fitku.

Príliš elegantné šaty

Vybrali ste sa na pláž alebo večer s kamoškami do mesta? Honosné róby nechajte doma, v lete sa nosia krásne jemné šaty, v ktorých sa cítite dobre, nie plesové závesy, v ktorých sa ťažko hýbete.

Páčil sa vám článok?