Vždy to príde. Odchádzate do práce, na rande, kávu s kamarátkami, shopping a opäť si nemáte čo obliecť. Vaše oblečenie v skrini vám pripadá nudné a potrebujete inšpiráciu. Kto iný vám môže dodať prvotriednu inšpiráciu ako najúspešnejšia fashion blogerka Chiara Ferragni.

 

Skúste sa zamyslieť nad svojím šatníkom. Ako dlho nosíte tento štýl obliekania? Ak sú to už roky, mali by ste porozmýšľať, či nepôsobíte už trochu nudne. Ak si pravidelne kupujete dámske časopisy a máte oči otvorené pri prechádzke mestom, určite ste si všimli, ako sa móda za posledných pár rokov zmenila na nepoznanie. Preto tento článok berte ako odrazový mostík a inšpiráciu, ako ostať trendy.

Outfit na drink s kamarátkami

Tento outfit je nielen odvážny, ale aj pekne sexi. Vzorované pančuchy sú must have a Chiara ich rada predvádza v rôznych vzoroch a farbách. Pokojne ich skombinujte s bielym kožuchom. Ak sa vám to zdá príliš, zvoľnte obtiahnutý kabát v neutrálnej farb.e Vytiahnite svoje sebavedomie z najtmavšieho kúta vášho šatníka a vyrazte si v tomto outfite na večerný drink s kamarátkami do baru. Ak ste slobodná, určite trafíte do čierneho, ak máte doma partnera, určite mu nebude všetko jedno.

Outfit na sobotný shopping

Takzvané kombatky sú must have tejto sezóny. Aj keď sa vám to na prvý pohľad nezdá, hodia sa takmer ku každému kúsku vášho šatníka. Chiara ich nosí naozaj ku všetkému. Kim Kardashian ich nosí aj na prestížne večierrky.  Tento outfit pôsobí veľmi uvoľnene a určite v ňom nakúpite ďalšie správne kúsky do vášho nového sexi šatníka. Na vrch môžete zvoliť kožuch a kožené rukavičky a máte outfit do každého počasia.

Outfit do práce

Ak nemáte v práci predpísaný prísny dress code, skúste sa inšpirovať jej outfitom, ktorý je nápaditý a elegantný zároveň. Chiara zladila klasické kúsky šatníka s výraznými špicatými lodičkami a celý oufit obzvláštnila kožušinovým šálom. Hoďte si do kabelky priehľadnú košieľku so vzorom a hneď máte outfit aj na večer.

Outfit na rande

Outfit obsahuje všetky prvky, ktoré sa mužom na ženách páči. Lodičky, klobúk, lesklé obtiahnuté legíny. K tomu Chiara zvolila ležérne upravené vlasy a veľmi jemný prirodzený make up. V tomto outfite dáte dôrazne najavo, že vám záleží na vašom vzhľade, ale zároveň ste sa nepretrhli s prípravou na rande.