Rok 2017 bol bohatý na novinky v oblasti módy. Niektoré trendy boli také výrazné, že ste ich videli naozaj na každej infleuncerke a predvádzali nám ich aj obľúbené hollywoodske hviezdy. Ktoré trendy sa nám na dlho dostali pod kožu?

Logománia

Už dávno nepridávajú logá na svoje oblečenie len športové značky. Logá sú naozaj všade a vidieť to aj v tvorbe luxusných značiek. Pripadá vám to povrchné? Taký je trend. Oblečenie s logami zaplavuje Instagram a nosia ho aj veľké instagramové hviezdy a naše obľúbené celebrity. Nemáme pocit, že pôjde o krátkodobý trend, keďže logománia tu už je takmer dva roky. Preto si v mene módy doprajte pár kúskov s logom. Keď bude váš partner nenávistne zazerať a vyčítať vám vysoké sumy za oblečenie, jednoducho ho vezmite so sebou na nákup. A doprajte mu tiež tričko s logom.  

Bombery

Bombery nie sú výmyslom z roku 2017, ktorý prechádza aj do roku 2018. Sprevádzajú nás svetom módy už nejakú dobu a vyzerá to tak, že nám ešte veľmi dlho poslúžia. Milujeme nielen pre ich pohodlnosť, ale aj kvôli praktickej stránke. Môžete si ich obliecť takmer ku všetkému a váš výsledný outfit bude pôsobiť ako vystrihnutý z Instagramu známej influencerky. Nosia sa v rôznych farbách, preto sa neuspokojujte s módnou army zelenou, ktorá bola veľkým hitom mestských outfitov pred dvoma rokmi. Doprajte si fialovú, červenú, lesklú čiernu a akúkoľvek inú farbu, ktorá vám padne do oka.

Ležerne šaty z maxi mikiny

Určite ste tento štýl už niekde videli. Mladšia slávna sestra Kim Kardashian, chutná Kylie Jenner rada obľubuje outfity pozostávajúce z maxi mikiny v dĺžke mini šiat a vysokých lodičiek. S týmto štýlom opatrne, na fotkách pôsobí sexi, ale takú extravaganciu by slovenské ulice len veľmi ťažko rozdýchali. Preto skúste túto kombináciu použiť na večernú párty v meste s priateľkami a určite týmto štýlom nič nepokazíte.

Kombatky

Kombatky sú ďalším must have z kategórie veľmi pohodlné a vhodné ku všetkému. Nosia sa k šatám, nohaviciam, sukniam, bermudám a na každú možnú príležitosť. Skúste to s nimi skúsiť a zaobstarajte si aspoň jeden pár. Najlepšie také, ktoré vyzerajú ako keby ste ich ukradli zo šatníka svojho partnera.  

Tepláky na cvoky

Pamätáte si ich z detstva? Boli veľmi obľúbené a nosili ich všetci. Ale nie takým spôsobom, ako sa nosia teraz. Otvorte si Instagram napríklad aj slovenských celebrít a všimnete si, že hodia na seba tepláky, crop top a lodičky a sú pripravené na drink alebo večernú párty. Trochu odvahy a rovnaký efekt dosiahnete aj vy. Skúste si pozrieť pár outfitov ako sa tieto tepláky na cvoky nosia a možno sa stanú najobľúbenejším kúskom vášho šatníka.

 

Páčil sa vám článok?